Co zrobić w przypadku słonej piany w gardle?

Witam. Mam ogromny problem z gardlem. Do niedawana zylem aktywnie, silownia, chec do zycia, sily do pracy a dzis tego nie ma. Moj problem trwa juz okolo rok, gardlo mam po bokach ciemno czerwone na srodku, kolor czerwony z żółtym i najgorszy problem jest zalegajacej piany w gardle o lekkim slonym smaku. Piana moim zdaniem idzie z dołu i co najlepsze nie jest to refluks, nie sa to zatoki, z wymazu gardla tez nic nie pokazuje, krwi mialem pobranej w ciagu roku nie zlicze ile i tez nic z krwi nie pokazuje. Moim zdaniem sa to problemy z ukladem oddechowym. Bylem w szpitalu mialem robione badania pluc, stwierdzili astme, dostalem leki co mialy pomoc i nic, kompletnie nic. Serce mialem badane, wszystko z nim okej. Rezonans pluc zrobiony, twierdza ze tez jest okej. Zbadalem wszystko co mozliwe aby moc dalej funkcjonować jak dawniej. Moj lekarz laryngolog juz rozklada rece a mi co raz bardziej trudno z tym zyc. Jesli chodzi o alergie to tak mam alergie a raczej mialem bo bylem odczulony jak bylem maly. Pomyślałem ze to moze byc przyczyna tak jak twierdzil moj lekarz i tez zacząłem brac leki na alergie co oczywiście w niczym nie pomoglo. Przeprowadzilem sie do niemiec, myslac ze tu jest lepsza technologia ze cos znajdna jakas przyczyne ale tu tak ze nie wiedza co mi jest. W nocy budze sie czasami z brakiem tlenu tak jak by moj ukalad oddechowy nie pracowal, nie wiem czy to istotne ale wcześniej tak nie mialem. Gardło jest moim udreczeniem zyciowym, chcial bym byc zdrowy i funkcjonować tak jak jeszcze rok temu. Chcial bym dodac jeszcze ze mam sino ciemne dolki pod oczami, moze to cos naprowadzi na jakąś wskazówkę co dalej zrobic z tym problemem. Jesli ktos z Panstwa spotkal sie z takim przypadkiem i wie co moze mi dolegac, prosze o wiadomość, zrekompensuje sie i będę wdzieczny do konca zycia. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.Marcin

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć bez badania aczkolwiek opis wskazuje iż najbardziej odpowiednim specjalista jest lekarz laryngologa proponuje udać się do lekarza który pracuje w Klinice uniwersyteckiej