Co zrobić w przypadku stale spóźniającego się okresu?

Od jakiegoś czasu mam problem z miesiączką, regularnie się spóźnia. Byłam u ginekologa i powiedział mi, że pęcherzyki w jajnikach są podobnej wielkości i że to wyglada jak zespół policystycznych jajników. Ale wedle naszej rozmowy nie wynika abym miała jakiekolwiek inne objawy tego skorzenia. Dostałam tabletki antykoncepcyjne na wywołanie okresu. Robiłam też morfologię i okazało się, że spadł mi poziom leukocytów (2.95tys/ul), jak i płytek krwi (113.00tys/ul). Lekarz rodzinny poradził mi żeby pójść z tym do hematologa. Dodatkowo powiem, że zdarza mi się mieć zaparcia i czasami wypada mi coś z prawej dłoni i czuje w niej jakby napięcie, szczególnie w kciuku, ale mimo wszystko pojawia się to okazjonalnie. Czy to może wszystko być jakoś powiązane? Gdzie się udać i jakie zrobić dalej badana? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania krwi.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.