Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić w przypadku stanów lękowych oraz trudności w odnalezieniu się w otoczeniu?

Dzień dobry, poprzez własne doświadczenia ( rozmowy kwalifikacyjne do fałszywych firm) nabrałam podejrzliwośći do wszystkiego co robię. Ostatnio wybrałam się na konsultacje do specjalisty i nabrałam podejrzeń czy wogóle ten Pan jest specjalistą czy tylko udaje, żeby zarobić pieniądze ( nie wydaje praragonu) a informacje wydrukował z internetu, miał przyćmione oczy za okularami. Mam stany lękowe oraz trudności w odnalezieniu się w otoczeniu. Mam też dużo ciężkich przeżyć za sobą, rozstanie z chłopakiem np. Bywały momenty, że kontakt ze mną był utrudniony. Przepisano mi leki. Mam trudnośći poznawcze. Jestem bardzo wrażliwa. Poszłam też do pracy do baru na dworcu i było brudno i jedzenie śmierdziało, właścicielka krzyczała i mną pomiatała to wyszłam z tamtąd. Przez takie przezycia nabrałam podjrzeń do otaczającej nas rzeczywistości. Czy ja mam paranoje czy to naturalne?
KOBIETA, 22 LAT 4 miesiące temu

Rozpoznanie nerwicy

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są lękowo-nerwicową odpowiedzią Pani organizmu na codzienne doznania emocjonalne.

Opisanych przez Panią reakcji na sytuacje/zdarzenia, dopatruję się w Pani historii osobistej, za Pani słowami: "... Mam też dużo ciężkich przeżyć za sobą, rozstanie z chłopakiem... ."

Nie napisała Pani: 1. Jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień? 2. Jak jest u Pani z regularną aktywnością fizyczną? 3. Jak z suplementacją?

Zachęcam Panią, by nie czekać i pomóc samej Sobie, sięgając po wsparcie specjalistyczne, do Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia psychoterapeutycznego. Po to, by nabyć skuteczne umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami, które są immanentną częścią życia Człowieka.

Dodatkowo, inspiruje Panią, do praktykowania technik medytacyjnych/relaksacyjnych/kontemplacyjnych, jogi, tai chi...- po to by uspokoić umysł i zneutralizować napięcia emocjonalne.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam do konsultacji online (via Skype- Irena Mielnik-Madej).

Wspieram Panią mentalnie, życząc tylko radości i pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy