Co zrobić w przypadku strupa powstałego po założeniu szwów?

Witam 27.08 dziecko spadło z rowera po obejrzeniu rany założono 3 szwy na kolanie, czas je zdejmować ale niestety zrobił się na szwach ogromny strup. Co teraz czy czekać ażeby odpadł? namaczać ranę? nie chcę narazić córci na oszpeceni. Bardzo proszę o szybką odp Dziękuję .

Zdecydowanie powinna Pani przemywać ranę octaniseptem, a strup nie powinien się pojawić w miejscu założonych szwów. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.