Co zrobić w przypadku tak niskiego ciśnienia krwi u męża?

Dzień dobry. Mój mąż miał zabieg ablacji. Napadowe trzepotanie przedsionków spowodowało u męża w wieku 39 lat udar. Zostaly mu po zabiegu przepisane leki na umiarawianie serca. Natomiast mąż ma niskie ciśnienie krwi 100 na 60 i niski puls pomiędzy 50 a 60 uderzen na minutę. Zażywanie tych leków dodatkowo obniża ciśnienie i spowalnia puls. Raz mało nie doprowadziło do zapaści. Mąż bierze również leki przeciwzakrzepowe. Co zrobic w przypadku tak niskiego ciśnienia krwi? Czy nadal przyjmować leki na serce?

Szanowna Pani, mąż powinien udać się do lekarza prowadzącego, aby zmodyfikować dawki leków