Co zrobić w przypadku trzęsących się rąk, arytmii serca oraz bólu kręgosłupa szyjnego?

Witam od pewnego czasu często trzęsą mi się ręce nogi ,w gardle dziwne dygotanie .Często mam arytmię ,badanie serca jest w porządku.Miewam też przy zasypianiu że trzęsę się i to mnie wybudza.Bardzo boli mnie szyjno piersiowy kręgosłup . Przy poruszaniu głową,,miewam zawroty głowy . Bardzo proszę o poradę jakie badania wykonać

Ważny stan ogólny, tarczyca, ciśnienie krwi, ale też nastrój, sen, stresy, tryb życia! Jaki sen i nastrój ? Ważny stan Pacjenta, objawy kliniczne , inne schorzenia, stosowane leczenie . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, omówienie wyników badań i dotychczasowego leczenia. Pozdrawiam i zapraszam