Co zrobić w przypadku uciążliwego szumu w uszach?

Witam od 2 tygodni szumi mi w uszach zaczęło sie to wtedy gdy byłem na koncercie. Stałem przez 10 minut koło głosnika na prawe ucho ale było głosno i poszedłem tak 8m od sceny szumi mi w obu uszach i co z tym zrobic było dosyć zimno wiec myśłaem ze mogełem uszy przeziębić ale nie przechodzi lek rzodzinny dał mi amoksycyline na 5 dni jestem juz po niej nic nie pomogło POMOCY

Masz ostry uraz akustyczny. Szybko do szpitala na laryngologię bo i tak już za późno! tego typu urazy powinno się leczyć maksymalnie na 3- 4 dzień od epizodu. Potem stają się nieuleczalne. Powiedz to lekarzowi rodzinnemu. To on opóźnił Ci prawidłowe leczenie.