Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak długo trwa stosunek seksualny?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

W odpowiedzi na Pani pytanie... Zachęcałabym Panią do rozważenia pracy terapeutycznej, psychologicznej/psychoterapeutycznej, by mogła Pani podzielić się Swoimi doznaniami emocjonalnymi, by mogła Pani poznać Swoje schematy działania, przeżywania różnych sytuacji/zdarzeń - uproszczając, by mogła Pani bardziej poznać samą Siebie.

Zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności oraz tylko pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0

Dzień dobry,

Jeśli przygodny seks trafił się Pani przed poznaniem narzeczonego, nie wydaje się zasadne, by musiała się Pani tłumaczyć przed narzeczonym. To Pani przeszłość i nawet jeśli nie jest Pani z tych incydentów zadowolona, nie ma Pani już na nie wpływu i nie mają one nic wspólnego z Pani aktualnym związkiem.

Jeśli natomiast wspomniane przygody seksualne miały miejsce w trakcie związku z narzeczonym, warto rozważyć, czy ich ujawnienie przyczyni się do czegoś dobrego w relacji - jednak rzadko bywa, że tak się dzieje.

Jeśli wspomniane wyrzuty sumienia są obsesyjne i nie dają Pani normalnie funkcjonować, należałoby chyba skorzystać z konsultacji psychologicznej, podczas której mogłaby Pani przyjrzeć się swoim motywom w relacji i relacji z partnerem w ogóle.

Pozdrawiam. Maciej Rutkowski www.abovo.bialystok.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy