Co zrobić w przypadku zaburzeń tożsamości płciowej?

Witam od 20lat przebieram sie za kobietę już jako dziecko zbierałem sukienki potem coraz więcej A teraz robię się na kobietę podnieca mię to i cały czas sobie wmawiam że chce być kobietom co mam robić z tym mam 28 lat

Dzień dobry!

Warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, czy przebieranie się za kobietę jest dla Pana aktywnością seksualną, służy podnieceniu seksualnemu, czy też czuje Pan, że tak naprawdę jest kobietą i chce spędzić resztę swojego życia w roli kobiecej.
Należy osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!