Co zrobić w przypadku zatkanego ucha?

Przed chwila miałam sytuacje ze swedzialo mnie ucho ale tak mocno ze się drapalam w końcu postanowiłam sobie je przemyć patyczkiem do uszu i na dodatek zastosowalam spray do uszu i to był błąd ponieważ od razu ucho mi się zatkalo i ogluchlam i kompletnie nic nie słyszę na to ucho proszę o pomoc czy juz na zawsze będę głucha na jedno ucho czy da się coś z tym zrobić powiem ze dość często te prawe ucho mnie swedzialo ale dzisiaj pierwszy raz miałam sytuacje ze ogluchalam przy zastosowaniu sprayu

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do laryngologa w celu dokładnego zbadania i określenia przyczyny niedosłuchu. Część przyczyn wywołuje odwracalny niedosłuch, ale można to określić tylko po postawieniu diagnozy przez lekarza.