Co zrobić w przypadku zawrotów głowy po powrocie z wyjazdu wakacyjnego?

Tydzien temu wrociłam z wakacji. W obie strony lecialam samolotem, dodatkowo dużo podrozowalismy samochodem po krętych drogach, odbylismy tez pieciogodzinny rejs niewielkim statkiem, podczas ktorego strasznie bujało. Od powrotu do domu mam zawroty glowy, ciezko mi sie skoncentrowac, czuje sie jakbym chodzila po rozchwianym pokladzie, troche gwizdze mi w uszach! Chodze do pracy ale gdy siedze przy komputerze czuje jakbym zsuwala sie do sciany razem z biurkien. Poza zawrotami nie mam innych objawów. W przeszłości zdarzalo sie, ze po powrocie z kilkudniowej wycieczki autokarowej czasami zarzucilo mnie (uczucie jakby autokar skręcał), ale szybko ustepowało. Z zawrotami glowy mecze sie juz tydzień. Czy wizyta u lekarza jest konieczna?

Można pójść do lekarza POZ, mogą to być zaburzenia błędnikowe - zaleciłabym odpoczynek kilka dni i betahistynę doustnie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.