Co zrobić w przypadku złamania zęba?

Złamał mi się ząb który wcześniej byl leczony kanałowo i złamany w zdłuż połowa zęba zostala odbudowana jakąś plombą a teraz złamal się zlewej do prawej co moge zrobić ?? jakie jest najlepsze rozwiązane najlepiej szybkie i w miare tanie ??

trudno ocenić bez badana stomatologicznego, ale jeśli ząb nie jest złamany poddziąsłowo to jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest (jeśli ząb jest prawidłowo przeleczony endodontycznie) odbudowa na włóknie szklanym i wykonanie korony protetycznej.