Co zrobić w sytuacji lęku?

Witam. przypominają mi się wspomnienia urywki, jak z filmu z dziecinstwa, czasem mam wrazenie ze tam jestem naprawdę, i zaczynam dygotać i się spinać, , pozniej wszystko jest jak za mgłą, chaos w głowie, Patrzę w lusterko i czuje się jak mała dziewczynka jednocześnie nie wiem kim jestem. Co by Pan?Pani mi poradzili w trakcie lęku?

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać (samo nie przejdzie) i skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i leczenia psychoterapeutycznego (najlepiej) w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, opisanych przez Panią symptomów.

Serdeczności i pomyślności dla Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com