Co zrobić z bliznami po zabiegu u kosmetyczki?

Od pazdziernika mialam robione 3 zabiegi u kosmetologa na zaskorniki zamkniete. Pierw oxybrazja lekii kwas migdalowy, potem kw. pirogronowy kw. salicylowy retinol. Potem kw. pirogronowy kw.salicylowy kw. migdalowy mocniejszy po zluszczeniu stosowac Zineryt co drugi dzien na noc na zmiany krostkowo-grudkowe (slowa Pani kosmetolog). Teraz mam zabieg 9 lutego, ale nie wiem co robic bo wygladam ohydnie, az placze. Z czola i szyi zeszlo, ale nie mialam na policzkach, a teraz mam pelno bliznyCo robic?

Raczej mało prawdopodobne by blizny były wynikiem zabiegow, o których Pani pisze. Czy wiec na pewno są to blizny czy tez tylko przebarwienia pozapalne - wtedy jest szansa, ze zagoją sie bez śladu i pilingi bedą tu działaniem przyspieszający proces gojenia.
Jeśli rzeczywiście są to blizny - te zabiegi mogą nieco poprawić ich estetykę . W przyszłości , po wyleczeniu trądziku moze Pani pomyśleć o zabiegu laserowym. A póki co radziłabym wiec poddać sie kolejnym pilingom bo zapewne nie one spowodowały blizny a zmniejszyły ilość zaskórników