Co zrobić z bolącą ręką po urazie?

Witam serdecznie mój narzeczony mial troszkę mokre rekawice i pospawac łańcuchy a kiedy w pewnym momencie dotkną spawarki lewa ręka prąd chwycil go i trzymal przez chwile, na szczęście nic mu się poważnego nie stalo jedynie co boli go bardzo ramie lewe. Co w takiej sytuacji mogę zrobić, jak mu pomoc żeby przestalo go tak bolec ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza rodzinnego lub na izbę przyjęć po badaniu będzie można coś Więcej powiedzieć