Co zrobić z moim bólem kręgosłupa w odcinku piersiowym?

Dzień dobry, mam 21 lat, mam problem z kręgosłupem w odcinku piersiowym pobolewa na granicy kręgów a ostatnich żeber co jest to uciążliwe od pewnego czasu, ból ustaje gdy usiądę, bardzo często w pracy kiedy muszę być w ruchu bardzo szybko dostaje bólu jak nie kręgosłupa to żeber z prawej strony na tyle mocny że nie mogę złapać dobrze wdechu chyba, że się uprę, co to może być ? warto odwiedzić lekarza rodzinnego ?

Istotny PACJENT . Stan fizyczny i emocjonalny...
Najważniejsze Pacjent; objawy, wywiad, stan ogólny i neurologiczny; Inne obciążenia chorobowe, nastrój, sen; tryb życia, sprawność; etc
Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników badań jeśli bóle będą się nasilały . Pozdrawiam i Zapraszam