Co zrobić z naroślą po usunięciu kurzajki?

witam, córka miała wymrażaną kurzajkę na początku listopada pod paluchem u nogi. Zrobił się bąbel dość spory wiec jej go przebiłam, wyleciało wszystko ze środka a skórka została. teraz zrobiła jej się bardzo duża narośl, twarda i boli ją jak chodzi (coś w style ogromnego odgniotu lub odcisku). Bardzo proszę o poradę co mam zrobić. Edyta

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u dermatologa lub chirurga ogólnego w celu odpowiedniego leczenia