Co zrobić z niepożądanym owłosieniem na brodzie?

witam mam problem z owłosieniem na brodzie jestem kobietą, a chce się poddać depilacji laserowej?

Dzień dobry,

Oczywiście istnieją lasery diodowe, które usuwają ciemne włoski oraz lasery Nd:YAG, które mają zastosowanie w przypadku włosków siwych, bardzo jasnych oraz u osób ciemnoskórych. Seria zabiegów przynosi zadowalające efekty o ile nie występują zaburzenia hormonalne. Zapraszam na bezpłatną konsultację do kliniki we Wrocławiu. Więcej informacji odnośnie zabiegu znajdzie Pani w poniższym linku:

http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/nadmierne-owlosienie/

Pozdrawiam serdecznie.