Co zrobić z obfitym poceniem się całego ciała?

Mam 50 lat od 3 lat występuje u mnie obfite pocenie całego ciała choruję na zespół depresyjno lękowy od 26 lat lez nie miałem tego problemu dopiero od 3 lat mam nadmierne pocenie a jak coś robię to pot mi zalewa czoło i oczy czo mogę z tym zrobić utrudnia mi to życie codzienne.

Witam serdecznie,
Pocenie się jest częstą dolegliwością somatyczną występującą w zaburzeniach nerwicowych i jest w języku emocji rozumiane jako reakcja lękowa.Być może więc ,w podanym okresie trzech lat podjął Pan zadania na tyle trudne i odpowiedzialne,że wystapiły objawy psychosomatyczne zamiast świadomego strachu/lęku.To typowe dla osób,które nie odczuwają swoich stanów psychicznych,czyli emocji.Byłoby dobrze popracować trochę nad tym problemem i zdiagnozowac przyczyny.W razie potrzeby zapraszam.