Co zrobić z przedwczesnym wytryskiem u 31-latka?

Witam, mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Nie wiem czym to jest spowodowane ale odkąd jestem z obecna dziewczynę dochodze w chwila moment. Nie ukrywam, ze meega mnie podnieca, jest pieknabi mógłbym sie z nią kochać kilka razy dzinnie. Nie wiem co mam zrobić, jak doprowadzic chocia do stosunku trwajacego 15/20 min. Lubię się kochać mocno i szybko tylko jak tak rovie to 1/2min i po mnie.

Dzień dobry!
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby ocenić, czy rzeczywiście cierpi Pan na wytrysk przedwczesny. Jest naturalne, że przy bardzo intensywnej stymulacji wytrysk może pojawiać się stosunkowo szybko (szybciej niż przy stosunku wolniejszym, zmiennym, zmianach pozycji itp)., więc być może nie ma powodu do leczenia, a Pana reakcje są prawidłowe.

Pozdrawiam!