Co zrobić z siwymi włosami wyrastającymi w miejscu pieprzyka?

Witam! Około pół roku temu fryzjer przypadkowo rozciął mi pieprzyka na głowie, który zaczął krwawić. Po około 2-3 tyg po tym zdarzeniu zauważyłem, że z miejsca, na którym był pieprzyk zaczęły wyrastać siwe włosy. Dodam, że mam 19 lat. I teraz mam pytanie. Co mogę z tym zrobić i czy jest szansa na przywrócenie w tym miejscu dawnego koloru włosów?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawową diagnostykę.