Co zrobić z takim wynikiem na ospę w ciąży?

Dzień dobry, synek złapał ospę, z tego co wiem ja nie przechodziłam w dzieciństwie, jestem w 34 tc, wynik badań: Przeciwciała w kl. IgG 0,09 Ratio. Opis: < 0,8 Ratio: wynik negatywny >=0,8 - < 1,1 Ratio: wynik graniczny >= 1,1 Ratio: wynik pozytywny. Co w takiej sytuacji?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym odseparować się od syna i udać się na konsultację ginekologiczną aby zbadać dobrostan płodu.