Co zrobić z wystającymi żyłami?

witam serdecznie mam pytanie do lekarzy co widocznych zyl na nogach .Mam 44 lat I duzo pracuje w pozycji stojacej czest sie zdarza ze malo kiedy dopoczywam .Mam widoczne zyly na nogach czeto w tych miejescach mnie boli I jakby szczypie .prosze powiedziec co mam robic ijak dalej z tym zyc Kornelia

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć