Co zrobić z zaburzeniami widzenia przy podejrzeniu dosypania naroktyków?

Dzień dobry. Mój problem polega na tym,że ok.1,5 roku temu doświadczyłam bardzo przykrego zdarzenia a mianowicie będąc na imprezie urodzinowej mojej kuzynki w klubie gdzie byli także obcy ludzie ktoś nadzwyczajnie dosypał mi jakiś specyfik mowa tutaj o narkotykach bądź dopalaczach po tym zdarzeniu zaczęłam bardzo źle się czuć byłam osłabiona i obraz a raczej pole widzenia zaczęło mi falować wróciłam do domu myślałam,że jak położę się spać wszystko wróci do normy. Niestety nie wróciło..od tego czasu mój obraz wzroku faluje.. jestem bezradna,mam małe dziecko bardzo utrudnia mi to funkcjonowanie.. czuję się jak w innym wymiarze. Rezonans magnetyczny głowy z kontrastem nic nie wykazał oprócz naczyniaka żylnego ale to nie ma związku,badania okulistyczne też są w porządku. Co robić,popadam w obłęd przez ten wzrok. Pozdrawiam

Witam. Czy jest uszkodzony nerw wzrokowy? Jakie Pani robiła badania nerwu wzrokowego? Specjaliści od tego są na Botanicznej. Toxykologia może Panią skierować. Warto też zrobić pole widzenia pełne neurologiczne.czy widzi Pani prawidłowo kolory? Może ma Pani astygmatyzm? Mogą to tez być zaburzenia akomodacji .Pozdrawiam