Co zrobić, żeby blizny nie były widoczne?

Co zrobić by blizny nie były widoczne. Jakieś preparaty używać . Mam bardzo widoczne blizny po cieciu były bardzo głębokie i są duże blizny . Nie wiem co robić nie nawidze tych blizn ale w tedy to było silniejsze ode mnie tylko przez okaleczanie mogłam jakoś przetrwać ... Czy są jakieś działające maści lub coś innego . Musze coś z tym zrobić bo mam zamniar zapisać się do szkoły teatralnej a te blizny niszczą moje marzenie .. Jestem załamana ... Nie stać mnie na jakieś drogie maści i wogule .

EWa Rybicka

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z laserem, mikrodermabrazją