Co zrobić, żeby ciągle nie myśleć o jedzeniu?

Co zrobić zeby ciągle nie myśleć o jedzeniu. odzywiam sie regularnie 4-5 posiłków dobrze zbilansowanych, cwicze. jakbym sie nie kontrolowała to jadłabym cały czas pomimo ze mam bardzo dobrze zbilansowana dietę w której niczego nie brakuje.

Witam Panią,

Nie chciałabym podważać Pani zdania na temat diety, jednak uważam że jeżeli byłaby ona prawidłowo zbilansowana to nie odczuwałaby Pani wciąż głodu. Może być też tak że jest zbyt niskokaloryczna. Jeżeli Pani ćwiczy to zapotrzebowanie energetyczne jest wysokie i powinna Pani pokrywać swoją podstawową przemianę materii.
Gdyby jednak okazało się że jadłospis rzeczywiście jest w porządku to proponuje zrobić badania krwi i hormonalne.
Mogłabym przeanalizować Pani dietę. W tym celu zachęcam do opisania jadłospisu na maila. Dokładnie co Pani zjada w ciągu dnia i jakie ilości. Ważna będzie także informacja o Pani stylu życia i intensywności oraz czasie ćwiczeń.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza