Co zrobić, żeby dziewczyna wróciła?

Dziewczyna mówi zostańmy przyjaciółmi może wróci to uczucie ja powiedziałem ok. Tylko że pytałem czemu zerwaliśmy i ona mówi że wkurzam ją tym i urwała kontakt. Co zrobić by wróciła?

Nie da się zmusić kogoś, by nas wysłuchał. To, co Pan może zrobić, to warto przyjrzeć się sobie, temu, co mogło być przyczyną niepowodzeń w związku i postarać się to zmienić. Nawet jeśli nie pomoże to powrócić do relacji z ta dziewczyną, da szanse na szybsze pozbierania się oraz to, że następny związek przyniesie spełnienie i trwałość.