Co zrobić, żeby dziewczyna wróciła i dała drugą szansę?

Dziewczyna uważała że jestem bardzo zazdrosny z 3 powodów i dlatego zerwała. 1. Zapytałem czy musi się widzieć z kolegami z klasy i powiedziałem że jakby miała już iść to żeby jej się nic nie stało. 2. Zapytałem czemu nie mówiła że ktoś zaczepił na fb a ona że zapomniała i tyle tematu. 3. Gdy mówiła że idzie z koleżanką i jej chłopakiem nad jezioro to chciałem z nimi. Powody nie były chyba na aż tak wielką zazdrość. Nie wiem co zrobić żeby wróciła i dała drugą szansę? Nie chce pisać ze mną.

Być może był to bardziej pretekst do zerwania niż przyczyna sensu stricte? Zachęcam do uczciwego przyjrzenia się związkowi i zaangażowaniu obydwu stron w jego budowanie, Pana zachowaniu w wielu sytuacjach, który mogłyby generować zazdrość, a także zachowanie dziewczyny (czy prowokowały do zazdrości, czy raczej były otwieraniem się na dialog). Odpowiedzi na te zagadnienia pomogą Panu zrozumieć prawdziwa przyczynę zerwania oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy powrót jest możliwy.

Witam,
sytuacje, które Pan opisuje zapewne nie są jedynymi powodami chęci zakończenia relacji. Mogły być one jedynie czynnikiem spustowym. Niezależnie od tego partnerka nie chce kontynuować związku i kontaktować się z Panem. Niestety, nie można jej do tego nakłonić. O ile sama nie będzie chciała odbudować relacji, nie można nic zrobić.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl