Co zrobić, żeby piersi chociaż trochę urosły?

Witam, mam 18 lat i nie rosną mi piersi moje sutki są malutkie jak u dziecka? Co zrobić żeby one chociaż troche urosły ?

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy miesiączkuje Pani regularnie? Poza tym występują inne zaburzenia? jeśli nie najprawdopodobniej taka już Pani uroda, nie ma metod (oprócz chirurgii plastycznej aby wspomóc rowój piersi) Jeśli cos Panią niepokoi radzę skontaktować się z ginekologiem.
Pozdrawiam