Co zrobić, żeby poprawić wygląd skóry w wieku 60. lat?

schudłam , skóra zwiotczała i wyglada brzydko . mam 60 lat . Co zrobić zeby poprawić jej wygląd ?

Bez zbadania Pani i oceny jakości skóry na twarzy nie sposób odpowiedzieć. Istniej wiele metod poprawiających jakość i napięcie skóry, jednak jeśli do tej pory Pani nie wspomagała się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej proces będzie długotrwały.

Kwalifikacji do zabiegu dokona lekarz medycyny estetycznej w gabinecie. W przypadku zaawansowanych oznak starzenia i utraty gęstości i jędrności skóry stosuje się specjalne programy technik łączonych. Zaczynamy od peelingów, następnie laserowy resurfacing, toksyna botulinowa oraz wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego lub trwalsze (do 24 m-cy) na bazie hydroksyapatytu wapnia.