Co zrobić, żeby stracić na wadze, skoro moje dotychczasowe sposoby nie działają?

Dzień Dobry;] Mam 14 lat i ważę 61 kg przy wzroscie 169 cm. Trenuję siatkówkę, ostatnio trenowałam przez 2 tygodnie. Treningi miałam codziennie (dwugodzinne). Jadłam na śniadanie płatki z mlekiem, na obiad zupę lub ziemniaki z mięsem a na kolację chleb z pomidorem i ogórkiem. Weszłam na wagę a tu nic, waga ta sama...;[ Chciałabym mieć płaski brzuch i szczupłe nogi. Chcę ważyć 55 kg, dodam jeszcze, że uwielbiam mięso i słodycze... ;D Co robić? Z góry dziękuję;*
14 LAT ponad rok temu

Witam,

przede wszystkim Twoja masa ciała mieści się w normie.
Z tego też względu nie polecam Ci odchudzania.
Pamiętaj, że rośniesz (zwiększa się Twój wzrost) przez co możesz stawać się szczuplejsza, a jednocześnie ważyć tyle samo/lub zwiększać masę ciała (sylwetka się „wydłuża”).
Zajrzyj na: http://abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia i nie ustawaj w podejmowaniu treningów (warto także znaleźć czas na regenerację organizmu).
Porozmawiaj z rodzicami, postarajcie się spędzać jak najwięcej czasu aktywnie. Możesz uczęszczać na zajęcia SKS. Zadbaj także o regularne pory spożywania posiłków (łącznie 5 posiłków dziennie, poszczególne w odstępach 3 godzinnych). Ćwiczenia przydatne w kształtowaniu sylwetki znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam serdecznie
PS
Pamiętaj, że pozostajesz pod opieką rodziców i to z nimi musisz konsultować wszystkie decyzje.