Co zrobić, żeby stracić tkankę tłuszczową i ujędrnić ciało?

Mam 27 lat,urodziłam 2 dzieci.Moja aktualna waga to 62kg przy wzroscie 167cm.Czuje się dobrze,nie potrzebuje schudnąć.Sprawdziłam na wadze w aptece, ile mam procent tłuszczu w org...wyszło prawie 30%://Staram się ćwicyć 2x tyg aerobik ,skakanka 30 min czasami biegam 5km lub cwicze w domu.Do tego uwazam na to co jem.Co mogę zrobić jakie ćwiczenia żeby stracić tkanke tłuszczowa ujedrnic ciało?Mój brzuch jest strasznie miękki w ogóle nie jest jedrny..

Witam! Pytanie dość ogólne a temat o którym można wiele mówić. Podstawa to odpowiednio dostosowana dieta oparta o nieprzetworzoną żywność, ograniczająca cukry proste, bogata w witaminy i minerały, dobre tłuszcze oraz odpowiednią (indywidualną dla każdego) ilość białka. Do tego regularne spożywanie małych posiłków, wypijanie odpowiedniej ilości płynów bez cukru. No i regularny trening. Jeśli chce Pani podejść poważnie do tematu bez porady dietetyka i trenera się nie obejdzie. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny plan treningowy. Nie znam Pani możliwości ani zaawansowania. Najlepiej jednak ćwiczyć od 3do 5 razy w tygodniu. Może Pani skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub ćwiczyć w domu. W Internecie znajdzie Pani bardzo wiele zestawów treningowych. Musi Pani dostosować je do własnych możliwości. Powinna Pani zwracać uwagę na prawidłową technikę ćwiczeń aby nie obciążać stawów czy odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Osobiście mogę polecić zestawy: Mel B, FitnessBlender, Odchudzanie bez kitów, Be Fit Woman, Fitappy, XHitDaily, Tiffany Rothe. Przy ćwiczeniach powinna być również zachowana odpowiednia dieta

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk