Co zrobić żeby więcej pić?

Witam, mam pewien problem. Ostatnio czuję się słabo i wiem, że ze mną źle, ale nie wiem co zrobić. Nie chcę pić, jestem odwodniona. Kiedy mam wodę w ustach mam ochotę ją wypluć, a jak połknę ją to pojawia się odruch wymiotny. Piję tylko herbatę, okazyjnie słodkie napoje. Jak mogę zmusić się do picia? Coraz częściej mam zawroty głowy, trzęsą mi się ręce, mam dość.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może pić wodę z cytryną? Ale i tak sądzę że przy podanych objawach wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego oraz diagnostyka opisanych dolegliwości.
Pozdrawiam