Co zrobić, żeby zaczął się cieszyć seksem i wyluzował?

Witam serdecznie. Od paru miesięcy spotykam się z fajnym chłopakiem. Niedawno zaczęliśmy współżycie, tzn próbowaliśmy,szybko się podniecił ale jego penis kilkakrotnie opadał i nie mógł osiągnąć orgazmu. On ma bardzo małe doświadczenie z kobietami. Ma też blokady (sam mi to powiedział). Jak mu pomóc? Co zrobić żeby zaczął się cieszyć seksem i wyluzował?

Dzień dobry!

Z pewnością ważna jest cierpliwość, pozytywne nastawienie, akceptacja partnera, ale też mobilizowanie do odkrycia przyczyn problemów i poszukiwania rozwiązań. Trudno o konkretne porady, nie znając osobiście Państwa i Państwa sytuacji.
Jeśli zaburzenia partnera są utrwalone, powtarzalne, ściśle wiążą się z całą historią jego życia - konieczne jest podjęcie leczenia. Należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem i psychoterapeutą.

Pozdrawiam!