Co zrobić, żebym poczuła się atrakcyjna i nie chowała się w domu?

Czy bez biustu mogę być atrakcyjną kobietą ?? Jak to zrobić ?? Mam na tym punkcie ogromny kompleks ... :(( Po drastycznym odchudzaniu z rozmiaru 75B zeszłam prawie na rozmiar 0. Praktyczni prawie nic mi nie zostało z biustu. Może takie "małe śliwki" :(( Nie czuję się już kobietą :(( Jak się uporać z tym problemem ?? Co zrobić bym poczuła się atrakcyjna i nie chowała się w domu ?? :((

Witaj! Droga Pani :) Myślę, że warto poszukać dobrego specjalisty coacha, terapeutę lub psychologa, który odbuduje twoje własne JA i poczuje wartości.

Z chęcią bym Tobie pomógł i mogę poradzić znajomą koleżankę (coacha) która zajmuje się kreowaniem wizerunku fizycznego i psychicznego. Współpracuje z masą specjalistów i mieszczka na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

Polecam zapoznać się z Ewą Radziewicz
http://ewaradzi.pl lub poszukać kogoś na miejscu :).

Pozdrawiam serdecznie
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk

Proszę skonsultować się ze specjalistą, który ma kwalifikacje w zakresie psychoterapii. To bardzo ważne, gdyż nie każdy psycholog jest psychoterapeutą. Z kolei wykwalifikowany psychoterapeuta niekoniecznie musi być jednocześnie psychologiem. To, co Pani opisuje, prawdopodobnie jest związane z tzw. zaburzeniami dysmorficznymi (charakteryzującymi się występowaniem lęku związanego z przekonaniem (często wyolbrzymionym) o nieestetycznym wyglądzie lub budowie ciała). Dlatego ważne jest, aby była Pani prowadzona przez rzetelnego, wykwalifikowanego specjalistę, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii w takim zakresie.