Cochiru powoduje ból w miejscu blizny po cesarskim cięciu?

Witam jestem 3 tyg po cesarskim cięciu 3 dni temu pojawił się piekacy bol w miejscu ciecia, przy dotyku po lewej stronie wyczuwalne zgrubienie bol ustępuje po zażyciu ketonalu

Witam serdecznie,
Mogła zebrać się chłonka lub pojawił się stan zapalny. Proszę udać się na konsultację do lekarza prowadzącego. Ewentualne USG tej okolicy powinno rozwiać wątpliwości odnośnie obecności płynu.
pozdrawiam
dr n med Daniel Maliszewski