Codzienna nadkwasota, zgaga i bóle żołądka

Czy jeżeli codziennie pojawia się u mnie nadkwasota i od czasu do czasu zgaga i bóle żołądka to powinnam pójść do lekarza? Oczywiście staram się stosować dietę na nadkwasotę, jem regularnie, ale mam ją nawet zaraz po obudzeniu się i prawię po wiekszości produktów. Mam również specjalne mleczko na to, które pomaga. Więc czy wystarczy stosować się do jedzenia itp, czy lekarz jest konieczny?

Oczywiście że tak. Proszę nie ryzykować i nie leczyć się na własną rękę. Przyczyn może być wiele i należy zrobić szczegółowe badania.

Witam,

Proszę udać się do lekarza. Jak sama Pani widzi działanie na własną rękę nie przynosi większej poprawy wiec niezbędna jest wizyta u lekarza. Każdy z nas jest inny i leczenie powinno byc dobrane indywidualnie.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk