Codzienna ochota na alkohol u 25-latki

Czy będąc młodą osobą można być alkoholikiem? Nie piję codziennie,ale codziennie mogłabym pić,codziennie mam ochotę "wypić sobie piwko"... Wydaje mi się to strasznie dziwnym odczuciem (jestem kobietą).Nigdy nie piję sama,ale gdy piję w towarzystwie-nie mam umiaru.Alkohol pomaga mi jednak w ukojeniu nerwów.Staram się rzadko spożywać alkohol,bo obawiam się niechcianego efektu(gadanie głupot).Boję się o alkoholizm,gdyż występuje on w mojej rodzinie po obu stronach rodziców,czy powinnam się martwić?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza