Codzienne biegunki, brak miesiączki od 1,5 roku i częste infekcje a wyniki badań

Witam. Chciałabym zapytać o ostanie badania jakie robiłam.TSH: 4,400 uIU/ml i FT4: 17,16 pmol/l (w maju brałam Euthyrox N25 przy podobnych wynikach tarczycy, gdzie TSH spadło do 2,120) Robiłam też pełną morfologię krwi, na której od normy odbiegają neutrofile 2,17tys/µl(2,50-7,00) i 35,7 %(40,0-70,0), limfocyty 47,9 %(20,0-45,0) i monocyty 11,4%(2,0-10,0) + P/c.p.gliadynie(AGA)IgA i IgG ujemny, IgE całkowite 15,0. Dodam,że mam codzienne biegunki, brak miesiączki do 1.5 roku oraz częste infekcje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z całością wyników. Morfologia może wskazywać na infekcję wirusową. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa najlepiej ze specjalizacją endokrynologia. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.