Codzienne biegunki i utrata wagi

Witam! Borykam sie z poważnym problemem od dłuższego czasu. Codziennie biegunki, obfite i częste oddawanie stolca zmusiły mnie do przeprowadzenia szeregu badań. Robiłam m.in. Kolonoskopię, z której wyszło tylko, ze mam pobudzone grudki chłonne w jelicie. Robiłam rownież badanie kału, z czego wyszło, ze mam liczne drożdżaki. Inne badania takie jak nietolerancja glutenu, celiakia wyszły negatywnie. Nie mam ostrych bólów, lecz chudnę (18 lat, 47 kg, 160 cm wzrostu) i oprócz tych uciążliwych biegu

Renata GrzechociĹska

Biegunki mogą być spowodowaneinfekcją drożdżakową. Proponuję zgłosić się do gastrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.