Codzienne bóle brzucha a podejrzenie o refluksie

Witam. Od jakiegoś czasu mam podejrzenie o refluksie żołądka, biorę leki, stosuje diete, ale bóle pojawiają się co jakiś czas, właściwie codziennie czuję w brzuchu jakiś lekki ból, w nocy sie troche nasila. Badania na serce mam prawidłowe, wiec lekarze stawiają na refluks. Raz na jakiś czas zabolało mnie lekko albo kolka przy pachwinie w prawym boku.Czy zapalenie wyrostka jest tylko przy silnym bólu ? bo to taki znośny ból i jak zgłosilem to to lekarz powiedział, że to niestrawność.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeżeli jest taka możliwość to zalecam wykonanie badania gastroskopowego badz pHmetrii celem ustalenia diagnozy.