Codzienne bóle brzucha i gazy

Witam. Of kilku miesiecy book mnie wlasciwie codziennie brzuch, plecy bola mnie tak, ze czasem nie move sie przekrecic z bku na book, mialam tak w ciazy, a wiem, ze teraz nie jestem w ciazy. Mam gazy, w brzuchu czesto czuje strsznie bolace babelki ktore jakby pekaly mi w brzuchu , moje bole brzucha za rozne, dzisiaj no bardzo book mnie brzuchu w dole brzucha po lewej stronie. Meczy mnie tez wlasciwie nie Pakistan or jak dawns odbijanie po jakimkolwiek jedzeniiu I piciuczeg. Prosze mi pomoc

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bóle brzucha mogą być wywołane wieloma przyczynami. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.