Codzienne bóle brzucha, podbrzusza i okolic lędźwiowych
Moim problemem są codzienne bóle brzucha,podbrzusza,prawego boku oraz okolic lędźwiowych trwające od 6 miesięcy.Byłem leczony urologicznie .Na przełomie kwietnia i maja br,miałem 3 zabiegi urologiczne.Usuwanie kamienia prawej nerki ,następnie po 2 tygodniach założenie cewnika Dj,następnie po tygodniu usunięcie cewnika i nefrostomię.Bóle utrzymują się cały czas .Po ostatnim TK układu moczowego zostało opisane podejrzenie choroby ormonda.Nie wiem gdzie mam szukać pomocy ,jestem zbywany .

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u urologa. Bo zbadaniu będzie można powiedzieć coś więcej.
Pozdrawiam.