Codzienne bóle brzucha u 9-latka

Witam mój 9 letni syn zaczął mieć codzienne bóle brzucha.Po kilku dniach udaliśmy się do lekarza.dostaliśmy leki na miesięczna kuracje.Lekarz powiedział żeby syn nie pił gazowanego,pepsi,nie jadł chipsów itd.Syn po kilku dniach będąc u wujka wypił 1l coli. Bóle wróciły.minelo kilka mies. Ale jak syn wypije trochę pepsi to znów ma bóle.Czy powinniśmy zrobić jakieś badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza Gastroenterologia dziecięcego