Codzienne bóle głowy i drętwienie twarzy

Witam. Nazywam sie Weronika i mam 19 lat. Od jakiegoś tczasu codziennie boli mnie głowa (tabletki przeciwbólowe nie pomagają). Problem sie poszerzył, gdyż mam drętwienia twarzy i ciśnienie w uchu (uczucie jakby jechał pociąg, takie stukanie), dodatkowo ostatnio ból ucha i uczucie ciężkości tylu głowy. Nie wiem czy ma to jakiś związek, ale dwa miesiące temu miałam relacje alergiczną na znieczulenie u dentysty (pokrzywka, duszenie sie, uczucie drętwienia) Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna cośś więcej powiedziec. sadzę. że konieczna jest konsultacja neurologiczna.