Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Codzienne bóle głowy i silne nudności

Objawy : prawie codzienne bóle głowy i codzienne silne nudności bez wymiotów od rana do popołudnia, uczucie wzrastającego ciśnienia w głowie zwłaszcza w czasie kaszlu i kichania i wtedy też zawroty, nadciśnienie, drżenie rąk. TK : w tylnym dole czaszkowym pośrodkowo i od strony lewej od tyłu torbielka pajęczynówki śr ax do 13 mm-miejscowo brak obrzęku, zaznaczony dyskretny efekt masy. Lekarz neurochirurg stwierdził brak związku objawów z torbielą i brak konieczności ingerencji Proszę o opinię.
MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W postawieniu diagnozy znaczenie ma charakter bólów głowy, lokalizacja, czas trwania , inne choroby i wiele innych czynników.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety