Codzienne bóle głowy i zwężone żyły szyjne

Witam! Mam 18 lat, od ponad pół roku mam codzienne bóle głowy. Zrobiłam badania i wyszły pozytywne, oprócz tego że mam zwężone żyły szyjne. Oprócz bólu głowy ktory jest niesamowity... trzęsą mi się ręce, wymiotuje, nie mam na nic siły, serce bije szybciej, oraz pomimo odpowiedniej ilości posiłków tracę na wadze. Co mi jest ? Błagam pomóżcie mi...

Magdalena StusiĹska

Niestety, nie pisze Pani jakie badania poza USG tętnic szyjnych Pani wykonała. Najlepiej skonsultować ten problem z lekarzem neurologiem być może wskaże on przyczynę Pani dolegliwości.