Codzienne bóle kręgosłupa, nadgarstków, palców rąk i kolan

codziennie odczuwam bole kregosłupa,nadgarstkow,palcow rak oraz kolan.bylam na konsultacji w por neur ale skierownie od lekarza ogolnego dotyczylo tylko kregoslupa wiec pani dr zlecila mi azzz 3 zabiegi na ledzwie i stwierdzila ze o rekach i nogach nie ma nic na skierowaniu!!!!!!!!!!!!! na te 3 zabiegi musze czekac do kwietnia 2016r.nie stac mnie na leczenie prywatne a terminy widac jakie sa.totalna załamka. co robic??zadnego tomografu czy innego usg mi nie zrobiono ani nie skierowano.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości bólowe dotyczą wielu stawów warto wykonać podstawowe badania laboratoryjne, w tym parametry stanu zapalnego. Po uzyskaniu wyników konieczna może być konsultacja reumatologiczna - powinien jednak zdecydować o tym lekarz POZ.