Codzienne bóle pleców w odcinku piersiowym

Dzien dobry od ok 3 lat codziennie bola mnie plecy w odc ledzwiowym a czasami przy dluzej wykonywanej jakiejs czynnosci jeden kreg w odc piersiowym. Praktycznie cały czas przy chodzeniu dłuższym siedzeniu a najbardziej przy schylaniu. Ostatnio ból czuje nawet przez sen. Byłam u kilku lekarzy i mówili np że to poglebiona lordoza, scheuermanna albo że wszystko jest dobrze. Cwiczylam najdłużej pół roku ale poprawy nawet malutkiej nie było co mam roboic? Co moze powodować ten ból?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy rozszerzyć diagnostykę. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.