Codzienne bóle w różnych częściach klatki piersiowej

Od jakiegoś czasu miewam codzienne bóle w różnych częściach klatki piersiowej. Leczę się na nadciśnienie (130,135/75,80)dodam że ojciec miał zawał i bypassy. Miałem robione ekg, ekg wysyłkowe, echo serca,dopiero, badanie tętnic szyjnych , wszystko ok. Serce o powiększonej lewej komorze,ale w normie. Cholesterol, trójglicerydy w normie, cukier nieznacznie podwyższony.czy przyczyną może być choroba wieńcowa?

Nie napisał Pan swojej wagi i wzrostu - jeśli ma Pan nadwagę/otyłość to trzeba Pana postraszyć. Mianowicie nadmiar masy ciała promuje do chorób układu naczyniowo-sercowego. Podwyższona glikemia to również sygnał alarmowy.

Proponuję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i wizytę u dietetyka. Trzeba koniecznie sprawdzić Pana sposób odżywiania i go w miarę potrzeby naprostować, żeby nie musiał Pan przechodzić tego co kiedyś Pana ojciec.

Pozdrawiam i zapraszam na wizytę on-line:
www.poradnialubczyk.pl